Blog
  Komentarze: 0

  Pontony wędkarskie kolibri u wędkarzy mają ogromną popularność. Wynika to z ich mobilności, wytrzymałości i możliwością tuningu. Ale wybrać odpowiedni ponton PVC do wędkowania z całego asortymentu Kolibri jest bardzo trudno, ponieważ musimy uważać na niektóre szczegóły.

  Najpiew trzeba odreślic gdzie będziemy tym pontonem wędkarskim kolibri pływać.

  Jeśli mamy zamiar pływać bez silnika to nalezy wybrać ponton wędkarski kolibri typu wiosłowy ponton. Jeśli będzie mały silnik do 5 ps to motorowy seria standard będzie dobrym rozwiązeniem. Jeśli mamy zamiar używać większy silnik to polecamy jeden z pontonów kilowych Kolibri. Te pontony maja grubszy materiał i podłogę z aluminiowymi belkami, podłoga jest bardzo sztywna i odporna na zderzenie z falami przy większej prędkości.

  Aby zrobić dobry wybór i kupić dobry ponton wędkarski kolibri, który będzie wysokiej jakości to zapraszamy do kontaktu z nami.

  Co sądzisz na ten temat?

  Napisz komentarz. Twój e-mail nie będzie pokazany

  *

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatnośći. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. x