Blog
  Komentarze: 0

  Teraz w naszej ofercie oprócz sprzętu Kolibri i Borika Fasten, znajdziesz sprzet Yamaha wysokiej jakości.

  Między innym posiadamy szeroką ofertę silników zaburtowych do wszystkich modeli pontonów. Wiadomo, że nie jest łatwo wybrać silnik zaburtowy do pontonu lub łódki, jeśli przy otwarciu strony internetowej widzisz 100 ofert różnych silników. 

  Natomiast każdy silnik się różni od siebie tak czy inaczej. Przede wszystkim silniki mają różną długość kolmn. Na przykład jeśli używasz pontonu kolibri, lub yamaja z naszej oferty to napewno masz kolumnę "S". Ale jeśli używasz łódkę, to wysokość pawęży może być większa i dlatego kolumna odpowiedniej silnika w twoim przypadku może być "L". 


  Ze względu na to stworzyliśmy filtr silników zaburtowych, za pomocą którego będziesz mogł bardzo wygodnie sortować silniki według paramertów. Kiedy wybierzesz odpowiednią długość kolumny, od razu zobaczysz, że silników odpowiednich są nie 100,a  tylko 30 :) Już jest łatwiej dokonać wyboru odpowiedniej jednostki mocy. 

  Codziennie staramy się rozwijać ofertę i zrobić tak, żebyś mogł uzyskać jaknajwięcej informacji o tym, co Ciebie interesuje na stronie internetowej.

  Jeśli masz zapytanie, śmiało pisz na stronie, w najbliższym czasie odpowiemy na twoje zapytanie.

  Ofertę silników zaburtowych znajdziesz pod tym linkiem

  Co sądzisz na ten temat?

  Napisz komentarz. Twój e-mail nie będzie pokazany

  *

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatnośći. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. x