Blog
  Komentarze: 0

  Kółka transportowe do pontonów mają szerokie zastosowanie. Szczególnie z pontonami firmy Kolibri. Jeśli mamy na przykład duży ponton ( Model 330 lub 360) to wtedy powstaje problem sumowania pontonu.

  • Do niedawna mieliśmy kółka plastikowe i mieliśmy dużo zapytań które dotyczyły zakupu kółek nie plastikowych a większych gumowych. Wiadomo gumowe kółka będą wygodniejsze, mają większą średnice i dzięki temu łatwiej możemy sumować ponton. Przed wprowadzeniem na rynek kółek oglądaliśmy oferty na allegro.
  • Wpisaliśmy w wyszukiwarce "kołka transportowe allegro" i było kilka ofert kółek gumowych ale niestety po dokładnym obejrzeniu postanowiliśmy że jednak nie mogą oni spełnić wszystkie oczekiwania klienta.
  • Dlatego wprowadzamy koła transportowe do pontonu z gumy wzmocnione, które wytrzymują ok. 150 kilogramów obciążenia. Link do kółek podajemy tutaj

  Zresztą dla zainteresowanych osób możemy wystawić kółka transportowe na allegro.

   

  https://bcpoland.com.pl/produkt/kolka-slipowe-gumowe-ze-stali-nierdzewnej-ladownosc-120-kg/

   

  Co sądzisz na ten temat?

  Napisz komentarz. Twój e-mail nie będzie pokazany

  *

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatnośći. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. x