Blog
  Komentarze: 0

  W sklepie bcpoland.com.pl znajdziesz szeroką oferte silnków zaburtowych różnych marek. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę. 

  Silniki zaburtowe Yamaha

  Mamy dwie kategorie silników marki Yamaha. Dla osób którzy życzą silnik zaburtowy elektryczny, posiadamy ofertę silników elektrycznych marki Yamaha. 

  Waga silników elektrycznych Yamaha jest mała i cena też jest niższa w porównaniu z silnikami benzynowymi.

  silnik-zaburtowy-yamaha-f-300-1-5f1ad7441219b

  Jeśli jednak portrzebujesz silnik większej mocy, w naszej ofercie znajdziesz silniki 4 suwowe. Mogą te silniki być zainstalowane jak do pontonu z pawężą o wysokości "S", tak również i do większych łodzi. 

  Silniki zaburtowe Minn Kota

  Jeśli już wiesz, że poszukujesz sinik tylko i wyłącznie elektryczny - zobacz ofertę na silniki Minn Kota. Ze względu na specyfikę produkcji Minn Kota, w ofercie znajdziesz silniki elektryczne które można zamocować na dziobie pontonu.

  minn-kota-ulterra

  Minn Kota - jest idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy. Silniki elektryczne tej marki są bardzo ekologiczne, a niektóre modele silników dziobowych posiadają pilot, dzięki któremu możesz sterować ponton zdalnie. Również silniki posiadają synchronizację z echosondą, dzięki której ponton będzie płynąć automatycznie. 

  Co sądzisz na ten temat?

  Napisz komentarz. Twój e-mail nie będzie pokazany

  *

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatnośći. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. x