Blog

Zostań naszym partnerem

pontony-kolibri-fabryka

Jak widzisz posiadamy sklep wękdarski i skupiliśmy się tylko i wyłącznie na produkcji firmy kolibri. Niestety tylko pontonami oraz częściami do pontonów nie da się zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów.

Bardzo często mamy zapytania odnośnie takich produktów jak: silników spalinowych, silników elektrycznych, akumulatorów do silników, kołowrotek, przynęty, odzież wędkarska, fotele wędkarskie i inne.

Ze względu na to że jesteśmy dealerem firmy Kolibri i w najbliższym czasie nie planujemy porzerać swoją ofertę to proponujemy tobie zostać naszym partnerem.

Jeśli prowadzisz działalność związaną ze sportem wodnym lub wędkarswem to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odnośnie współpracy, którą opiszemy poniżej.

Dostaniesz jedną albo kilka kategorii związaną ze sportem wodnym. O tym, co będziesz sprzedawać decydujesz ty.

Sprzedawać można wszystkie produkty związane z wędkarstwem i pontonami oprócz innych modeli pontonów, i całego asortymentu produkcji firmy “Kolibri”

Będziesz miał możliwość dodawać, etytować, usuwać produkty. Ceny produktów nie musisz uzgadniać z nami. Jeśli kiedykolwiek sprzedawałeś na OLX lub Allegro to napewno wiesz o co chodzi.

Kilka ważnych zasad:

  • Kienci będą wiedzieć że kupują w twoim sklepie, a nie w sklepie bcpoland
  • Zdobyliśmy dobrą reputację dzięki swojej obsłudze klientów, dlatego przed rozpoczęciem współpracy będziemy weryfikować jakość twoich usług.

Co jest po twojej stronie

  • Wystawianie produktów
  • Obsługa klienta

Co jest po naszej stronie

  • Wszystkie działania, związane z marketingiem
  • Wszystkie działania, związane ze zwiększeniem ilości klientów i sprzedaży

Żeby zobaczyć jak będzie wyglądać twój sklep, kliknij poniżej

demo sklep

Jak wyglądają koszta takiej współpracy?

  • Nic nie płacisz za prowadzenie sprzedaży
  • Płacisz na koniec miesiąca w prowizję od sprzedaży
  • Przy sprzedaży na 0 zł, prowizja jest na 0 zł, czyli nie płacisz nic.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, zapraszamy do kontaktu przez telefon lub formę ponieżej. Jeśli masz dodatkowe zapytania, śmiało pisz lub dzwoń do nas.

Jest do bardzo dobra alternatywa, jeśli do tej pory sprzedajesz na serwisach typu OLX lub Allegro.