O firmie

Boats Club Poland – sprzęt wędkarski wysokiej jakości.

Jesteśmy serwisem internetowym, którego głownym zadaniem jest dostarczenie klientóm tylko oryginalnego sprzętu do wypoczynku nad wodą. Mamy w ofercie sprzęt nie tylko dla wędkarzy, ale również turystyczny. Wszystko, co jest związane ze sportami wodnymi, będziecie mogli znaleźć Pańśtwo u nas na stronie.

Podstawowe zasady naszej działalności:

  • Dostarczamy tylko oryginalny sprzęt od producenta
  • Pracujemy tylko i wylącznie z producentem, żeby dostarcząć Pańśtwu towar najszybciej.

Poniżej znajdziecie pańśtwo producentów z którymi współpracujemy.

Firma Kolibri

Firma Kolibri oferuje duży wybór łodzi pneumatycznych do wędkowania, uprawiania sportu oraz wypoczynku wodnego. Łodzie “Kolibri” to połączenie wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych technologii produkcji.

Wszystkie modele łodzi “Kolibri” są zbudowane zgodnie z ISO/CD 6185-2000 oraz posiadają certyfikaty jakości, spełniają normy sanitarne i higieniczne.

Wykonane z wielowarstwowego materiału, wzmocnionego PVC MEHLER 750-900 g/m2, PVC SEDO 750, 950-1100 g/m2, PVC VALMEX 1050 oraz PRO-BOAT-1000 g/m2.

Materiał to warstwa tkaniny syntetycznej z dwustronnym pokryciem polyvinylem chlorydu powiązanych ze sobą za pomocą specjalnego płynu adhezyjnego. Warstwa PVC zabezpiecza przed przeniknięciem powietrza przez materiał. Materiał jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe, słoną wodę, paliwo, oleje. Zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30 do +60 stopni Celsjusza.

Szwy są wykonane przy zastosowaniu metody stykowej, oraz z dodatkowym wzmacnianiem strony zewnętrznej i wewnętrznej. Do sklejania szwów stosuje się dwuskładnikowy klej poliuretanowy, który jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe, stwarza efekt tzw. “zimnego spawania”.

Podstawowe węzły łączeń spawane są za pomocą technologii spawania prądem wysokiej częstotliwości. Nowe technologie zapewniają trwałość łączeń o 2-5% wyższą, niż przy sklejaniu.

Burty łodzi posiadają przegrody, które oddzielają komory. Przegrody są wykonane w kształcie stożków dla wyrównania ciśnienia we wszystkich komorach cylindra.